Гіпсова 3d панель для стін "Мозаїка"
- Доставка з України: Пошта / Інтайм, оплата при отриманні або на карту.
- Замовте на веб - сайті або телефону +380983602085
3D- панель з гіпсу "Мозаїка" - здатна будь-яке приміщення Встановити свій геометричний візерунок.
Панель з гіпсу "Мозаїка" призначена для декоративної обробки та облицювання стін всередині приміщень. 3D панелі на гіпсовій основі дихають, вони теплі і легені, є екологічно чистим звукоізолятором і утеплювачем, крім цього панелі не палива. Зворотна сторона панелі-гладька, що дозволяє монтувати панель за допомогою спеціалізованих клею без використання дюбель-гводій
- Матеріал високопрозорого архітектурного гіпсу
- Область застосування для внутрішнього відділу
- Перегляд упаковки картонної коробки

| Кількість на кв.м. | 14,5 |
| Габарити | 35*20 см |
| Товщина | 3,2 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
- Гіпсові панелі для внутрішнього відділення мають високу міцність. Вони не тріскаються і не деформуються. Крім того, такі облицьовані матеріали не втрачають свого гарного вигляду.
- Оскільки в основу панелей входить високопроникна форма гіпсу, вона, безперечно, довго слугує. Така сировина триває понад 50 років.
- Оскільки ці вироби відомі своєю екологією, вони не завдають шкоди людині та її самочуттю.
- Проведення рентажу даних інтер'єрів не забирає багато часу і великих зусиль.
- Гіпсові 3D панелі мають стійкість до спалаху.
- Вони не піддаються усадженню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каменю | Гіпс |
| Товщина | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


