Кошик
1322 відгуків
098-645-43-80 (з 9-00 до 19-30)
+380 (98) 360-20-85
Форм-Мастер. Магазин форм для декору

Емочки-бокаші для тварин

Емочки бокаші для тварин
Емочки, келихи для тварин купити в Україні від виробника, краща ціна. Якісний силос. Харчова добавка до корму. Будь-який корм стане найкращим.

"ЕМОЧКИ-бокаші для тварин" - готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат. Представляє пробіотичну культуру, вирощену на пшеничних висівках в оптимальних умовах, з підвищеною концентрацією мікроорганізмів корисних саме для тварин і з додаванням ферментованих лікарських трав (кмин, деревій, аніс, фенхель, золотарник, розмарин, м'ята, корінь алтею, листя берези і малини ).

Використовується як пробіотична добавка в корм домашнім і сільськогосподарським тваринам, а також для виготовлення глибокої підстилки ферментації і для компостування гною.

Емочки-бокаші можуть бути використані при догляді за будь-якими видами домашніх та сільськогосподарських тварин: собаки, кішки, корови, коні, кози, вівці, свині, кролики, птиці, риби тощо.

Рекомендації щодо застосування
Просте додавання «ЕМОЧКИ-Бокаші для тварин» до корму нормалізує біохімічні процеси у травному тракті тварини, покращує травлення, зміцнює здоров'я та підвищує імунітет. Поліпшується настрій тварин, вони легше переносять стресові ситуації. Гній виходить якісніший і значно швидше компостується (бо компостування починається у шлунку).

У звичайному режимі більшості видів тварин щодня додають у корм келихи у кількості 0,5-1% від денного раціону харчування. Курам та іншій с/г птиці додають 1,5-2%. Коровам дають у середньому 100 гр бокаші на одну дорослу корову на добу. Вагітним самкам, самкам у період лактації, а також усім тваринам, які переживають стрес, добову норму бажано збільшити у 2-3 рази.

Кішкам можна пропонувати келихи на пробу - вони самі визначать, коли і скільки їм потрібно з'їсти, щоб почистити кишечник.

Глибока ферментаційна підстилка для утримання сільськогосподарських тварин.
Переваги:

– Тварини містяться у чистоті, неприємні запахи відсутні.

– Тварини краще почуваються і швидше набирають масу, ніж за традиційних методів вирощування. Продукція виходить вищої якості.

– Заощаджується праця, пов'язана з прибиранням та видаленням гною.

– Економія на опаленні за рахунок тепла, одержуваного внаслідок мікробіологічних процесів деструкції гною усередині підстилки.

– Відсутні гризуни та шкідливі комахи.

– Після закінчення терміну експлуатації підстилка може бути використана для безпосереднього внесення в ґрунт як високоякісне добриво з високою концентрацією агрономічно корисних мікроорганізмів!

Технологія виробництва.

Ідеальна основа для глибокої підстилки – земля чи пісок. Якщо основа – бетон, асфальт або інше водонепроникне покриття, шар початкової підстилки збільшують у два рази.

Насипається початковий шар підстилки – рубана солома, деревна стружка або тирса товщиною 20-30 см. У міру укладання підстилки, до неї додають Емочки-Бокаші в кількості 2 кг на 1 куб.м підстилки. Підстилку та бокаші рівномірно перемішують. Не варто насипати келихи зверху – тварини їх з'їдять!

Запускаються тварини. Поступово екскременти зволожують підстилку, ефективні мікроорганізми активізуються та підстилка починає працювати.

Надалі, у міру забруднення верхнього шару підстилки слід підсипати свіжу органіку шаром 2-3 см.

1-2 рази на тиждень поверхню підстилки і всі поверхні в хліві слід обприскувати водним розчином Емочок (200 мл на 10л води). Витрата препарату – 10 мл на 1 кв.м (витрата розчину – 0,5л на 1 кв.м.)

Залежно від виду тварин та щільності їх утримання, підстилку змінюють один раз на 1 – 5 років.

Компостування гною. Якщо Емочки використовуються як пробіотична добавка в корм тваринам, проблем з утилізацією гною зазвичай не виникає, бо гній виходить з тварин вже добре відферментованим, і ферментація продовжується в місцях накопичення і зберігання гною за умови достатнього його зволоження.

Якщо корм тваринам не додавалися пробиотики-Эмочки, то гній таких тварин успішного компостування потребує додатковому заселенні ефективних мікроорганізмів. Для прискореного та якісного компостування гною рекомендується використовувати 1л рідких емочок або 1-2 кг емочок-бокаші на 1 куб.м свіжого густого або рідкого гною.

Склад:
пшеничні висівки, ферментовані комплексом корисних мікроорганізмів (молочнокислі бактерії, дріжджі, ферментні грибки та ін.) з екстрактами лікарських трав (кмин, деревій, аніс, фенхель, золотарник, розмарин, м'ята, корінь алтею, листя берези та малини) “Multikraft® Herbs Extract Concentrate” (пр-во Австрія), “MicroVeda Farming Concentrate” (пр-во Німеччина)

Особливість препарату в тому, що він містить підвищену концентрацію важливих саме для тварин таких культур, як Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Saccharomyces cerevisiae.

Повний список його корисних мікроорганізмів наведено нижче:

1. Bacillus subtilis
2. Bifidobacterium animalis
3. Bifidobacterium bifidum
4. Bifidobacterium longum
5. Lactobacillus acidophilus
6. Lactobacillus bulgaricus
7. Lactobacillus casei
8. Lactobacillus delbrueckii
9. Lactobacillus diacetylactis
10. Lactobacillus fermentum
11. Lactococcus lactis
12. Lactobacillus plantarum
13. Rhodopseudomonas palustris
14. Saccharomyces cerevisiae
15. Streptococcus thermophilus

Зберігати у темному сухому місці при температурі від -10 до +20°С

Гарантований термін зберігання: 2 роки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner