Гіпсова 3d панель для стін "ЖАТИЙ ПАПІР"
- Доставка з України: Пошта / Інтайм, оплата при отриманні або на карту.
- Замовте на веб - сайті або телефону +380983602085
3D панелі « ЖАТА БУМАГА» Дивовижно переплітати плавні лінії. Цей об’єкт створювався як розкішний декоративний елемент для сучасного інтер’єру. Він відмінно впишеться в мінімалізм, хай-тек, урбан, конструктивізм, екологічні напрями. Рельєфність, перетинання гострих граней в поєднанні з плавними переходами рівні створюють багато півтенів. Цей об’ємний малюнок буде більш виразним у насичених кольорах. Світлі й нейтральні тони дещо пом’якшують гостроту. 3D панелі « ЖАТА БУМАГА» Чудово виглядають на великих просторах, але на невеликій площі також дуже гарні
- Матеріал високопрозорого архітектурного гіпсу
- Область застосування для внутрішнього відділу
- Перегляд упаковки картонної коробки

| Майдан | 0,36 м2 |
| Габарити | 60*60 см |
| Товщина | 2,5 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Білий |
- Гіпсові панелі для внутрішнього відділення мають високу міцність. Вони не тріскаються і не деформуються. Крім того, такі облицьовані матеріали не втрачають свого гарного вигляду.
- Оскільки в основу панелей входить високопроникна форма гіпсу, вона, безперечно, довго слугує. Така сировина триває понад 50 років.
- Оскільки ці вироби відомі своєю екологією, вони не завдають шкоди людині та її самочуттю.
- Проведення рентажу даних інтер'єрів не забирає багато часу і великих зусиль.
- Гіпсові 3D панелі мають стійкість до спалаху.
- Вони не піддаються усадженню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каменю | Гіпс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


