Гіпсова 3d панель стін "LED IQ"
- Доставка з України: Пошта / Інтайм, оплата при отриманні або на карту.
- Замовте на веб - сайті або телефону +380983602085
3D- панель з гіпсу « LED IQ » - Розлогі прямокутники утворюють химерне полотно, а просвіти з них створюють ефект ширяючого муру. Панно складається з п'яти панелей, які можна по-різному комбінувати.
Склад: гіпсовий компаунд — стандартний, вологий або уґрунтований
Фінішне покриття: будь- яка
Пропонуємо вам використовувати гідрофобізовані панелі для приміщення з гарячою вологістю 3 дні.
Підсвічування
Звичайна світлодіодна стрічка — колір білого теплого або холодного кольору:
Потужність - 4,8 Вт/пог. метр. Кількість диодів - 60/пог. метр
Колір світлодіодної стрічки:
Міцність - 14,4 Вт/пог. метр. Кількість диодів - 60/пог. метр
Рекомендовано використовувати влагозану світлодіодну стрічку для приміщення з гарячою вологістю.
- Матеріал високопрозорого архітектурного гіпсу
- Область застосування для внутрішнього відділу
- Перегляд упаковки картонної коробки

| Кількість на кв.м. | 8 шт |
| Габарити | 50*25 см |
| Товщина | 6,2 см |
| Вага | 21 кг/м2 |
| Колір | Білий |
- Гіпсові панелі для внутрішнього відділення мають високу міцність. Вони не тріскаються і не деформуються. Крім того, такі облицьовані матеріали не втрачають свого гарного вигляду.
- Оскільки в основу панелей входить високопроникна форма гіпсу, вона, безперечно, довго слугує. Така сировина триває понад 50 років.
- Оскільки ці вироби відомі своєю екологією, вони не завдають шкоди людині та її самочуттю.
- Проведення рентажу даних інтер'єрів не забирає багато часу і великих зусиль.
- Гіпсові 3D панелі мають стійкість до спалаху.
- Вони не піддаються усадженню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каменю | Гіпс |
| Товщина | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴/кв.м



