Гіпсова 3d панель для стін "LED КВАДРАТ"
- Доставка з України: Пошта / Інтайм, оплата при отриманні або на карту.
- Замовте на веб - сайті або телефону +380983602085
« LED — квадрати - це три квадрати різних видів хіт продажів.
- Матеріал високопрозорого архітектурного гіпсу
- Область застосування для внутрішнього відділу
- Перегляд упаковки картонної коробки

| Кількість на 1 кв.м. | 16 шт | |
| Габарити |
|
|
| Товщина | 10, 20, 30 см | |
| Вага 1 шт | 1-2 кг | |
| Колір | Білий |
- Гіпсові панелі для внутрішнього відділення мають високу міцність. Вони не тріскаються і не деформуються. Крім того, такі облицьовані матеріали не втрачають свого гарного вигляду.
- Оскільки в основу панелей входить високопроникна форма гіпсу, вона, безперечно, довго слугує. Така сировина триває понад 50 років.
- Оскільки ці вироби відомі своєю екологією, вони не завдають шкоди людині та її самочуттю.
- Проведення рентажу даних інтер'єрів не забирає багато часу і великих зусиль.
- Гіпсові 3D панелі мають стійкість до спалаху.
- Вони не піддаються усадженню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каменю | Гіпс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/кв.м


