Стабілізований мох в кашпо Gold A7Studio - Новий метод оновлення інтер'єру. Тренд останніх років. При відділі скандинавського моха використовують тільки натуральні матеріали, тому він абсолютно екологічний і рекомендується як природний індикатор вологості.
Декор приміщення, за допомогою стабілізованих рослин, створює унікальний ефект поєднання природи з сучасними технологіями. Як доведено вченими, рослини сприяють поліпшенню мислення, збільшують продуктивність праці та стресостійкість. Крім того, зелений колір поліпшує самопочуття і допомагає розслабитися.
Характеристика:
- Долина 500 мм
- ширина 70 мм
- висота 100-120 мм
Переваги:
- не треба поливати і обшукувати;
- може жити без сонця;
- не потребує догляду.
- свіжість 7-8 років;
- натурально;
- екологічно.
- Оригінал.
Призначення:
- У домах і квартирах для створення унікального і зеленого інтер’єру;
- У ресторанах і кафе.
- В офісах;
- В магазинах.
- На виставках для прибуткової презентації товарів.
- Для фотосесів в еко-стилі;
- На весіллі, для оформлення залу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | кашпо |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 500 |
| Матеріал | Екологічний Гіпс Г-10 |
| Стан | Нове |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Покриття | Фарба |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Наявність гнучкого аналога | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
- Спосіб упаковки: Використана нами упаковка забезпечує безпечне транспортування



