Фарбування декоративної штукатурки. Робота з поліуретановими штампами
1:24 затирання для швів
2:30 чим пофарбувати бетон на вулиці посилання https://youtu.be/THCoGQEw1ZU
2:59 процес фарбування
3:49 розтирання губкою
6:00 другий колір
7:11 розтирання губкою
9:25 результат
10:39 обробили акриловим лаком - результат
Рекомендації по роботі з поліуретановими штампами
У рекомендаціях ми торкнемося такі основні моменти, як:
- підготовка,
- склад суміші,
- мастило,
- фарбування.
1. Підготовка стіни. Як підготувати стіну описано нижче у відео "Робота з штампами. Частина 1". В цілому, (за бажанням) ви можете зробити армування за допомогою металевої сітки навколо поверхні, прикріпивши її до стіни шурупами. Обов'язково робіть армування при роботі з штукатуркою завтовшки 5 мм
2. Рекомендований склад суміші для фасадної поверхні:
- білий цемент-1 частина,
- 2 частини річкового піску,
- 1 частина білої фасадної шпаклівки,
- за бажанням кольоровий пігмент железооксидный (запитуйте в будівельних магазинах, рекомендовану кількість вказується виробником на упаковці)
Після нанесення суміші на стіну почекайте трохи часу перед штампуванням, щоб ваша штукатурна суміш набралася пластичності, трохи втративши воду. Доторкніться рукою або штампом до поверхні, якщо штукатурка не тягнеться і не прилипає можна штампувати.
3. Для змащення штампів можете використовувати "домашній " варіант" диз. паливо з моторним маслом 50 на 50. Протріть штамп ганчіркою або можна збризнути пульверизатором (як показано на відео "Декоративна штукатурка Робота з штампами Частина 1")
Прикладаючи штамп і простукуючи його поверхня ви створюєте малюнок. Також відзначимо, що при використанні штампів "Скеля", після висихання поверхні, ви можете пройтися по контурах тріщин розшивкою (або іншим гострим предметом) для їх більшої виразності ("Декоративна штукатурка Робота з штампами Частина 2").
4. Фарбування поверхні. Вся структура штампованої поверхні проявляється після фарбування. Для фарбування бетону на вулиці вам слід використовувати (відео: "Фарбування бетону на вулиці"):
- ґрунтовку (будь-якої марки)
- кольоровий пігмент (наприклад, Sniezka colorex - 1 тюбик на 1 літр грунтовки)
Грунтовка - найнадійніший матеріал, який допоможе надовго зберегти колір і не буде відколюватися з часом. Фарбувати можна губкою, валиком, компресором, процес фарбування дивіться у відео: "Фарбування бетону на вулиці".
Також при фарбуванні зверніть увагу, що насиченість кольору спадає по закінченню 30 хв - 1 год, колір з блідого перетворюється в яскравий по мірі висихання.
По закінченню фарбування пройдіться акриловим лаком по пофарбованої поверхні, лак створить ефект мокрого каменю і додасть блиску