Гіпсова 3d панель для стін "Бутонів"
- Доставка з України: Пошта / Інтайм, оплата при отриманні або на карту.
- Замовте на веб - сайті або телефону +380983602085
3D панель « Бутони» — тендітний ніжний і легкий рильєф цієї панелі, вкраде помах будь-якого призначення, від ресторану до стельного відділення готельного номера. Плавні об'ємні лінії мають заспокійливий ефект. Залежно від інтер’єру і висоти стін панелі можна розмістити вертикально і горизонтально.
- Матеріал високопрозорого архітектурного гіпсу
- Область застосування для внутрішнього відділу
- Перегляд упаковки картонної коробки

| Площа 1 шт | 0,25 кв.м |
| Габарити | 50*50 см |
| Товщина | 3 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Білий |
- Гіпсові панелі для внутрішнього відділення мають високу міцність. Вони не тріскаються і не деформуються. Крім того, такі облицьовані матеріали не втрачають свого гарного вигляду.
- Оскільки в основу панелей входить високопроникна форма гіпсу, вона, безперечно, довго слугує. Така сировина триває понад 50 років.
- Оскільки ці вироби відомі своєю екологією, вони не завдають шкоди людині та її самочуттю.
- Проведення рентажу даних інтер'єрів не забирає багато часу і великих зусиль.
- Гіпсові 3D панелі мають стійкість до спалаху.
- Вони не піддаються усадженню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каменю | Гіпс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


