Тепер складна ємність для води стала ще більш комфортною! Пропонуємо складну ємність для води із збірним каркасом. Завдяки каркасу ємність тримає форму, навіть коли в ній немає води.
Найпрактичніша ємність для води. Зручна, легка, не іржавіє, легко миється, з відведенням води, тобто. Можна підключити до ємності шланг. Складна бочка збирається за хвилину, і так само швидко складається, якщо потрібно її перевезти, або прибрати на зиму. У складеному вигляді займає мало місця, вага ємності для води зовсім невелика. Використовуються садові ємності для зберігання технічної води, води зі свердловин, для збору дощової води. Також їх можна використовувати для технічних рідин (неагресивних).
Матеріал з якого виготовляються ємності - ПВХ. Це довговічний, міцний армований матеріал, гнучкий, водовідштовхувальний, стійкий до УФ-променів та до перепадів температур. Встановлювати ємність для води можна на будь-якій рівній поверхні. При виготовленні ємності для води не використовується клей, усі шви зварені.
Комплектація:
- Ємність
- Вертикальні стійки
- Штуцер
- Каркас збірний
Додатково Ви можете замовити кришку для ємності, щоб захистити воду від попадання пилу, сміття.
Характеристики ємності для води на 1500 літрів
Діаметр: 1,4 м
Висота: 1 м
Об'єм : 1500 л
Форма: вертикальна
Застосування: для зберігання рідини
Колір : синій
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1000 см |
| Довжина | 1400 см |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1400 см |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вага | 9.0 |
| Об'єм резервуара | 1 куб. м |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 1 куб. м |
| Матеріал резервуара | Пластик |
- Ціна: 6 303 ₴



