
Гіпсова плитка цегла біла "Бостон" (декоративний гіпсовий камінь)
410 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: а73
+380 (98) 645-43-80
Viber, Whatsapp, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення - 2 кв
Гіпсова плитка цеглинки "Бостон" (декоративний гіпсовий камінь)
- Доставка з України: Пошта / Інтайм, оплата при отриманні або на карту.
- Замовте на веб - сайті
Гіпсова цегла "Бостон" — Настінний для внутрішньої облицювання, призначений для оформлення інтер’єру або окремих зон у приміщенні. З її допомогою легко і просто декорувати стіни, барні стійкі, ніші, каміни та інші елементи.
Плитка Бостон білого кольору імітує фактуру натуральної цегли.
Плитка виготовляється на базі натуральних мінералів і легко піддається обробці, якщо необхідно, накопичується водоемульсіонною фарбою будь - якого кольору та відтінку. Плитка витримує високу температуру і створює звукоізоляцію в приміщенні.
- Матеріал високопрозорого архітектурного гіпсу
- Область застосування для внутрішнього відділу, імітації цегли
- Перегляд упаковки картонної коробки

| Кол-во каміння в 1 кв.м.м | 82 шт |
| Вага 1 кв.м. | 6,2 кг |
| Розмір (Д х Ш Т) | 18 х 5,5 х товщиною до 0,8 см |
| Норма розшивки | 1 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каменю | Гіпс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴/кв.м


